Fitblocker Artı Yönleri ve Eksi Yönleri Nelerdir?

Zayıflama ve kilo verme sorunlarına noktayı koyan, sizlere çok kısa sürede ciddi seviyelerde kilo verdiren Fitblocker ürünün artı ve eksi yönlerinde bahsedelim. Bilindiği gibi ürün metabolizma hızlandırıcı bir özelliğe sahiptir. Kullanım anından sonra ortalama 30 dakika içerisinde etkileri ortaya çıkar ve kişinin sindirim sistemi normalin 3 katı kadar daha hızlı bir şekilde çalışmaya başlar. Bu hızla çalışan bir sindirim sistemi de zaten siz hiç bir şey yapmadan yağların yakımını sağlar. Aynı zamanda yediğiniz yiyeceklerinde hızlı bir şekilde sindirilip vücuttan atılmasını sağlar. Ancak bu etkiler kişinin zayıflamasında ne kadar rol oynadığı net değildir. Bu nedenle kişinin bu ürüne ek olarak spor ya da diyet uygulamasını tavsiye ediyoruz.

fitblocker

Fitblocker Eksi Yönleri

Fitblocker tablet, en büyük eksi yönü kişide tokluk hissi oluşturmamasıdır. Midesi geniş kişiler bu ürünü kullanırken tokluk hissi duymayabilir. Bu durumlarda kişinin kendisini dizginleyerek zayıflayabilmek için irade göstermesi gerekmektedir. Şuanda olduğunuz kiloda memnun değilseniz ürünün kullanımına hemen başlamak sizlere çok daha çabuk istediğiniz kiloya ulaşma imkanı sağlayacaktır. Bu da bir çok insan önemli bir nedendir. Kilonun günümüz şartlarında yarattığı engelleri düşünürsek, sadece kendinize olan güveninizde bile çok büyük bir etkiye sahiptir. Bu nedenle zayıflamak istiyorsanız sizlerinde irade göstermesi gerekmektedir. Eğer ideal kilonuzun kaç olduğunu biliyor iseniz bununla kendi kilonuzu kıyaslayarak ne kadar zayıflamanız gerektiğini net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu zayıflamak için önemli adımlardan birisidir.

İdeal Kilo hesaplama

İdeal kilonuzu hesaplamak için kişinin öncelikle boyunu bilmesi gerekmektedir. Boyunuza oranla kilonuzu kıyaslayarak vücudunuzun ideal yağ oranını ve şuanda yağ oranını öğrenebilirsiniz. Ortalama bir aylık fitblocker kullanımı ile 4 kilo kadar zayıflayacağınızı düşünürsek size kaç kutu gerekli olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu aylık 4 kilo dediğimiz gibi spor ve diyet sayesinde arttırılabilir. Bunun için de sizlerin ilk olarak bir ay boyunca düzenli bir kullanım sağlayarak kaç kilo verdiğinizi öğrenmeniz gerekmektedir. Bu sürecin sonrası tamamen kişinin iradesine kalmış bir durumdur. Ancak zayıflamaya başladıktan sonra zaten özgüveniniz yerine geleceği için daha sonrasında pek bir aksama yaşanmayacağını söyleyebiliriz. Kilo vermenin yanı sıra sadece formunuz korumak için bile fitblocker sipariş edebilirsiniz.